Dodavatelé Technol. postupy
Fotografie telefon
Pro informace volejte:

tel.: 724 372 268

Vybíráme z referencí:

Společnost

Společnost HOBR holding s.r.o. byla založena 28.12.2009. V průběhu roku 2010 byly oteřeny divize v Klatovech a v Horažďovicích. Přestože společnost působí na trhu teprve od roku 2009, má za sebou bohaté odborné zkušenosti. Díky pracovním zkušenostem a odborným znalostem managementu i pracovníků jsme schopni nabídnout komplexní dodávky v oblasti celkové revitalizace a zateplení bytových a rodinných domů včetně zajištění financování dotacemi a úvěry, dodávky novostaveb tzv. „na klíč" a rekonstrukcí bytových i nebytových prostor.

Dominantním místem zrealizovaných stavebních zakázek bylo město Plzeň, v současné době rozšiřujeme své obchodní aktivity na celý Plzeňský a Středočeský kraj.

Naše společnost si zakládá na osobním a individuálním přístupu k zákazníkovi a kvalitních službách. To platí pro všechny zákazníky, ať už se jedná o velké investory nebo soukromé osoby. Samozřejmostí je komplexnost řešení všech zakázek. V návaznosti na požadavky a přání zákazníka naši odborníci navrhnou nejvhodnější materiály, technologické postupy, a další detaily řešení. Našim zákazníkům jsme navíc schopni aktivně pomoci při zajištění úvěrů a financování výstavby či rekonstrukcí. Po odsouhlasení materiálových a technologických specifikací zákazníkem pak naši kvalifikovaní a proškolení pracovníci provedou práce ve sjednaném rozsahu. Samotná kontrola kvality stavebních prací je zaručena manažery staveb - stavbyvedoucími, kteří jsou autorizovanými techniky ČKAIT v oboru pozemní stavitelství.

Jsme připraveni poskytnout ZDARMA poradenství k jednotlivým dotačním titulům, k hodně vyhledávané podpoře "Zelená úsporám", která byla pozastavena, a nově dotační titul "Nový panel", kde byla uvolněna Ministerstvem pro místní rozvoj 1 miliarda Kč.Podle § 14, odst. (1) zákona č. 634/1992 Sb. „o ochraně spotřebitele“ se poskytuje spotřebiteli informace, že subjektem věcně příslušným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je dle § 20e, písm. d) zákona o ochraně spotřebitele: Česká obchodní inspekce, jejíž internetová adresa zní: www.coi.cz